Що подивитись у Баку? Столиця Азербайджану – це сучасне і динамічне місто, яке завдяки грошам від видобутку нафти, пробує стати регіональним містом-лідером, і в той же час не забуває про свою історію. Читайте, що подивитись у Баку за 1-2 дні.

Старе місто

Старе місто Баку

Місцеві називають його Ічерішехер. Це внутрішнє місто, обнесене стіною, з якого починалося Баку. Перетнувши ворота в Старе місто, Ви опинитесь в іншому світі. На відміну від сучасних районів, тут старі вузькі вулички, в дворах можна побачити білизну на мотузках та почути галас із вікон. Обов’язково відвідайте Дівочу вежу – must see району Ічерішехер. Найлегше добратись через станцію метро Ічерішехер (червона гілка).

Культурний центр Гейдара Алієва

Центр Гейдара Алієва

Захоплююча архітектурна споруда, яку збудували в честь третього президента Гейдара Алієва. Всередині знаходиться декілька виставок та музей Алієва. Але найбільше вражає сама форма цієї будівлі. Вхід коштує 15 манат. Знаходиться за адресою: проспект Гейдара Алієва, 1

Набережна Баку

Набережна Баку

Приморський бульвар є візитівкою Баку. Вперше його спробували збудувати 100 років тому, а на сьогодні він є гордістю і місцем відпочинку місцевих і туристів.

Вогняні вежі

Вогняні вежі Баку

Це комплекс з трьох хмарочосів, які є найвищими в регіоні. Виконані у формі трьох язиків полум’я. Вони повністю вкриті світлодіодними екранами, тому в ночі транслюють не ймовірне шоу, зображують полум’я, потім людину, що розмахує азербайджанським прапором, просто фарбують їх у кольори прапору.Освітлення цих веж було визнано найкращим у світі.

Площа прапору

Площа Прапору Баку

Прапор – особлива гордість Азербайджану. Йому приділяють багато уваги і в багатьох місцях можна побачити вивішений прапор чи символіку в його кольорах. На площі встановлений найбільший у світі флагшток, висотою 162 метра, а вага 70-ти метрового прапору складає 350 кг. Поряд також знаходиться концертний зал, збудований для проведення Євробачення. В ночі на його стінах запалюється неймовірна ілюмінація.

Янар Даг

Янар Даг

Назва Азербайджан перекладається як палаюча замля. Це завдяки просочуванню на поверхню горючого газу з підземних родовищ, які горять вічним полум’ям. Найближча подібна атракція знаходиться на пагорбі Янар Даг в 15 км від Баку. Це вапняковий пагорб, на одному з боків якого, горить полум’я шириною метрів 10. Вартість вхідного квитка складає 3 манати.

Каспійське море

Каспійське море

Каспійське море – найбільше озеро в світі і місце природнього вирощування осетрових. Вартує сісти на 171 автобус, який за 0,2 маната відвезе Вас на пляж Більгя в 40 кілометрах від Баку. Море біля Баку, рахується брудним і не рекомендується до купання. Спробуйте осетрину, яка обійдеться Вам в біля 15 долларів за порцію.

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;