Раєцьке Тепліце (Rajecké Teplice) – сучасний словацький курорт, який відповідає найвищим європейським стандартам та має давню історію. Лікувальні властивості термальних джерел були відомі з 14-го століття. Реконструкція спа-центру розпочалася з 17-го століття і незабаром він став одним з найвідоміших курортів Словаччини. Понад двадцять років тому він пережив ще одну реконструкцію і заслужив любов багатьох відвідувачів. Будівлі виконані в античному стилі, чотиризірковий готель обладнаний антикварними меблями, поряд є чудовий парк з озером та фонтаном.

Лікування та процедури

Завдяки цілющим властивостям термальних джерел тут лікують ревматичні захворювання рухового апарату, невроз, нервово-м’язові дегенеративні захворювання, хвороба Паркінсона, стрес, професійні захворювання, не туберкульозні захворювання органів дихання, поліомієліт, хвороби кісток, суглоби, м’язи, сухожилля. У лікувальному центрі найсучасніші терапевтичні та діагностичні прилади.

Раєцьке Тепліце курортт

Для досягнення очікуваного результату пацієнтів застосовують такі методи лікування:
електротерапія;
електростимуляція, лазер;
терапія, магнітна терапія, термотерапія,
парафінні пакети та торф’яні ванни,
гідротерапія / бальнеотерапія;
термальні води, гідромасажні ванни,
киснева терапія, масаж, ментолова сайна, ін’єкції тощо.

Раєцьке Тепліце відпочинок

==Рекомендую прочитати також: Словацький Попрад: відпочинок з дітьми==

Розваги

У комплексі басейнів «Водний світ» курорту Раєцьке Тепліце можна розслабитися в найбільшому басейні з термальною водою та гідромасажом, різноманітними розпилювачами. Приємно тут знаходитись ще й тому, що він оточений розкішними колонами і тут дійсно відчуваєш себе грецьким богом.

Є велике різноманіття саун – фінська, арабська, трав’яна та соляна. Всі вони унікальні, оформлені у східному стилі й вирізняються чудовими послугами, які сприяють розслабленню та відпочинку.

Ціни в 2020 році

Одноразовий вхід до купалень, з понеділка по четвер, коштує 15 євро для дорослих та 10 євро для дітей до 12 років. В інші дні, вхід складає 20 євро. Дві години в саунах, коштують 28 євро і включають вхід до термальних басейнів.

Розслабляючий тур на дві ночі тут коштує від 70 євро, лікувальний пакет на 7 ночей – від 400 євро з людини.

Раєцьке Тепліце словаччина

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів.

Адреса

Rajecké Teplice 013 13, Словаччина

== Читайте також: Вадаш: оздоровчий комплекс у Словаччині ==