Аеропорт Люблін (Króla Jana III Sobieskiego 1, 21-040 Świdnik, Польша) знаходиться приблизно в 10 кілометрах від центру міста. Він працює з 2012 року. Міжнародний аеропорт Люблін-Свідник один з нових аеропортів Польщі, проте не дивлячись на свій «молодий» вік уже набув великої популярності, а в 2018 році відправив у політ свого 1,5-мільйонного пасажира. Сьогодні аеропорт має сучасне навігаційне обладнання і метеостанцію, а також освітлену злітно-посадкову смугу шириною 50 метрів і довжиною 1,2 кілометра.

Пасажирів обслуговують два термінали. До їх послуг комфортабельна зона відпочинку, в тому числі і для VIP клієнтів, а також камери схову, пункти обміну валют і банківські установи, бари і ресторани, магазин безмитної торгівлі Duty Free. Є зона з переговорними кімнатами і конференц-зали.

Куди можна полетіти з аеропорту Любліна

Аеропорт співпрацює з такими авіаперевізниками як ірландський «Ryanair» і угорський «WizzAir». З Люблінського аеропорту літають також польські авіалінії «LOT», литовські авіалінії «Small Planet Airlines» та німецька компанія «Lufthansa». Люблінський аеропорт є одним з двох в Польщі, з яким співпрацюють британські авіалінії «EasyJet».

==Читайте також: Аеропорт Краків==

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на переше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжку карту

Люблін аеропорт

Як дістатися до аеропорту з центру Любліна

З Любліна курсують поїзди від центральної залізничної станції Lublin Główny до станції Port Lotniczy Lublin. Вартість квитків 5,30 злотих, які можна придбати в касі головного залізничного вокзалу, в провідника (буде дещо дорожче).

Наступний спосіб проїзду – прямі автобусні рейси. Однією з компаній-перевізників є Przewozy24.pl, які відправляються з автовокзалу (PKS Lublin, ul. Tysiąclecia 8) безпосереднього в аеропорт. Рейси курсують цілодобово весь тиждень. Вартість квитка 10 злотих, а час поїздки – 20 хвилин.

Пряме сполучення має також міський автобус № 005, розклад руху можна дізнатися на сайті ztm.lublin.eu. Квиток коштує 4 злотих.

Аеропорт в Любліні співпрацює з декількома компаніями в сфері індивідуальних перевезень. Популярними фірмами таксі є iTAXI і DAMEL TAXI.

Читачі Подорожуй можуть придбати онлайн страховку Зелена карта та звичайну туристичну страховку з кешбеком 5%, який повернуть у вигляді поповнення на телефон. Промо-код: PDZFB

Паркінг в аеропорту Люблін

Якщо ви прибули до Любліна на своїй машині, залишити її можна на паркінгу. На території аеропорту діють два паркінги (А і В) загальною кількістю до 450 місць. Оплачувати послуги паркування потрібно в касах самообслуговування, які знаходяться всередині і на виході з терміналу.

Стоянка А – подобова та довгострокова, знаходиться перед входом в зал відльоту. Для пасажирів діють послуги тижневих (80 злотих) і двотижневих пакетів (100 злотих), які дають можливість залишити автомобіль за меншою ціною. Стоянка В є погодинною і короткостроковою, знаходиться перед входом в зал прибуття. Година парковки коштує 5 злотих. Обидві автомобільні парковки обладнані місцем “Швидка висадка / Швидка посадка”, де пасажири можуть безкоштовно затриматися до 10 хвилин.