Шматочок Сходу в західній Словаччині – це найкрасивіший спа-центр Тренчанське Тепліце. Ця Карпатська перлина лежить у Стражовських горах лише за 14 км від міста Тренчин. Мінеральні джерела, мальовнича природа, красиві парки, прекрасний ландшафт – це лише частинка цікавої пропозиції курорту.

Тренчанске Тепліце – один з найбільш відвідуваних і найстаріших курортів Словаччини. Перший письмовий спогад про нього датується 1247 роком під назвою Štubnianske Teplice. У 1946 році місто було перейменовано в його теперішню назву.
Комплекс складається з кількох спа-споруд, деякі з них були побудовані в більш класичному стилі, деякі з них сучасні, але всі вони пропонують чудові послуги. Напевно, найцікавішою є архітектура лазні Хамам, розташована у спа-будівлі Сіма, оформленій у східному стилі турецької лазні 19-го століття. Це оригінальний приклад літньої резиденції в мавританському стилі, який спочатку готувався для єгипетського губернатора.

тренчанське тепліце відпочинок

Лікування та процедури

Природна мінеральної води з температурою 37-40°С та унікальним сірково-кальцієво-магнієво-термо-гіпотонічним складом роблять курорт ідеальним місцем для лікування таких захворювань:

опорно-рухового апарату;
ревматичні захворювання;
післяопераційні та травматичні стани;
артрит;
склероз;
неврологічні захворювання;
онкологічні;
гінекологічні;
систем травлення;
шкіри та дерматити.

== Читайте також: Братислава – що подивитись, де поїсти, де зупинитись ==

Тренчанське тепліце курорт

Термальні води Словаччини, багаті на вміст мінералів, мають сильні лікувальні властивості. На курорті методи терапії включають гідротерапію (на території діє 5 купелей, лікування холодом, трав’яні ванни, шотландський душ та ін.) та питний курс, адже прийом води всередину позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт, допомагає при діабеті, захворюваннях печінки та остеопорозі.

Крім цього, до послуг гостей різні методи електротерапії, акупунктури, сауни, масажі, вихрова ванна, грязі та інші послуги.

Розваги

Тренчанске тепліце є також важливим культурним центром. Щорічно тут проводиться міжнародний фестиваль арт-кіно та фестиваль літньої музики “Похода”. Цікаві поїздки організовуються до міста Тренчин та його замку, а також до невеликого села Чичмани. Завдяки численним паркам і горам – це невеликий рай для тих, хто любить прогулянки. Англійський парк з маленьким лебединим озером розташований у районі спа-курорту дуже добре доповнює загальну романтичну атмосферу.

тренчин замок

Ціни в 2020 році

Одноразовий вхід до купалень, коштує 5,80 євро на години. Кожна наступна година обійдеться в 3,20 євро. Знижка для дітей до 14 років, складає 50%.

Також, є комплексні пакети, що включають проживання та процедури:1

пакет «Велнесс» від 5 ночей коштує 215 євро з людини;
лікувальна програма мінімум на 4 ночі – 180 євро.

Є різні лікувальні пакети для конкретного захворювання та віку, а також абонементи та сертифікати на одну або декілька процедур, масажі, ванни, басейн тощо. З детальними цінами можна ознайомитися на офіційному сайті курорту.

тренчанське тепліце словаччина

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів.

Адреса

T. G. Masaryka 582/21 , Trenčianske Teplice , 91451

==Читайте також: Відпочинок у Словаччині – що подивитись, що спробувати, цікаві факти ==