Еко-парк Долина вовків – одне з цікавих місць Синевірської долини, яке з’явилось декілька років тому. Воно доповнює перелік стандартний об’єктів, які варто тут побачити: озеро Синевир, Центр реабілітації ведмедя та Музей лісосплаву, який ще ремонтують.

Всі ці об’єкти я бачив, а Долина вовків відносно нова, тому поїхали подивитись. Було певне хвилювання, чи не буде це наступний цирк з хворими тваринами.
Долина вовків виявилась напрочуд гарним місцем. Вони рятують тварин з складних умов і по можливості, відпускають їх на волю.
долина вовків
Тут посилання на сторінку об’єкта.
Зустрів екскурсоводиню, яка розказала, що власник колись врятував зграю вовків і з цього почався еко-парк. Сірі вовки, які зараз є в парку, з’явились тут зовсім малими.
А ще є полярні білі та чорні канадські вовки. Тигри та леви. І багато копитних.
Найбільше вражають не самі тварини, а те як деякі з них виглядали в минулому житті. Коли дивишся на старе фото верблюда, то розумієш, що тут йому набагато краще.
еко-парк долина вовків
За вхід заплатили по 50 грн. Туристів майже не було.
Координати: 48.568953, 23.663502
Якщо подумати, скільки м’яса треба цим хижакам, то на бізнес це не дуже схоже. Тому єдине чим можу допомогти еко-парку, це спонукати вас до відвідин. Для Закарпаття це унікальне місце. Рекомендую.