Аеропорт Жешув (код IATA: RZE) — найближчий до України польський аеропорт. Був переобладнаний у 1949 році для пасажирських перевезень та вже майже 70 років справно виконує свою роботу. Великі інвестиції в розвиток, привели до будівництва адміністративних споруд, технічних приміщень, автозаправних станцій та до розширення злітно-посадкової смуги. Щорічний обсяг перевезення пасажирів складає біля 600 000 осіб. Це дуже не погано, як на місто з населенням всього в 1,5 разів більше за Ужгород. Причиною такого гарного результату є 7 регулярних рейсів, які доставляють польських заробітчан у Велику Британію і Ірландію. Детальніше, рейси можна побачити на skyscanner.

аеропорт жешув розклад

Аеропорт Жешув (Airport Rzeszow) здійснює відправлення пасажирських літаків як по внутрішнім маршрутам так і за кордон. Він є єдиним аеропортом міста Жешув.

== Це Віктор Стинич, автор Подорожуй. Цей сайт функціонує завдяки моєму проекту Катран katran.uz.ua, в якому щомісячно надсилаю пакунки із крафтовими закарпатськими продуктами. Запрошую спробувати смаки Закарпаття ==

Де знаходиться аеропорт Жешув

Аеропорт знаходиться на відстані 10 км від центру міста Жешув (Ряшів). Для прикладу, відстань Львів Жешув складає 170 км (до трьох годин їзди, якщо не рахувати кордон).
Адреса аеропорту Жешув: Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka, Jasionka 942, 36-002 Jasionka
Координати аеропорту Жешув: 50°06′36″N 022°01′08″E

Схема аеропорту Жешув

Аеропорт Жешув дуже компактний. В ньому всього 1 термінал, який складається з невеликої зони прильоту, 4-х воріт для відльоту, двох кафе та трьох магазинів.

жешув аеропорт

 

Вибагливі клієнти можуть скористатись послугами невеличкої vip-зали.

Як добратись до аеропорту Жешув

Добратись до Жешува, на сьогодні не складає проблем. Зі Львову зараз їздить багато рейсів у напрямку Польщі.

Самий швидкий і надійний шлях, це добратись до Польщі потягом Львів — Пшемисль (Перемишль), а далі скористатись місцевим транспортом. Потяг Інтерсіті 705К, відправляється зі Львову щодня о 11:20. Прибуває у Пшемисль о 12:25. Ціна квитка — 270 грн за 2-й клас та 640 грн за 1-й клас. Замовити квитки можна на сайті Укрзалізниці.

Добратись з Пшемисля до залізничного чи автобусного вокзалу Жешува, не складає особливих проблем, оскільки різний громадський транспорт ходить досить часто. Актуальні розклади можна перевірити тут. Вартість такої подорожі складе біля 2,5 євро.

Від авто- та залізничного вокзалу Жешува, необхідно скористатись автобусом №51 або L. Його вартість 0,7 євро. Графік руху автобусів трохи специфічний, оскільки є години, коли він не ходить, а також на вихідні дні, кількість рейсів зменшується, тому перевіряйте розклад руху тут.

Подорож на таксі обійдеться в 50 злотих (12-13 євро).

Парковка для авто

Все, що треба знати про чудовий паркінг на 650 місць — це те, що він безкоштовний і охороняється.

Парковка аеропорт Жешув

Основні авіакомпанії та маршрути

Аеропорт співпрацює з наступними авіакомпаніями:
LOT — рейси у Warsawa;
Ryanair — рейси в Bristol, Dublin, East Midlands, London–Luton, London–Stansted, Manchester, Prestwick;
Lufthansa — в Мюнхен.

Якщо цікавлять конкретні рейси, шукайте їх на skyscanner.

На сезонній основі, є декілька чартерних рейсів, що забезпечують польоти до морських курортів.

Крім наближення до України, цей аеропорт дуже радує цінами на квитки. Полетіти в Мюнхен можна від 800 грн за зворотній рейс, у Велику Британію від 1100 грн, а у Ірландію можна від 1600 грн. Летіти з нього у Варшаву не дуже варто, такий рейс обійдеться мінімум в 1300 грн, але якщо використати Варшаву, як транзитний аеропорт, то переліт до неї буде умовно-безкоштовний.

Оренда авто

В аеропорту оперують всі основні прокатні компанії та декілька локальних операторів — Europcar, Hertz, Sixt, Avis, Budget, Panek, Mirent, Odkryj-Auto.