Віктор Стинич

Привіт. Вітаю в блозі Подорожуй. Мене звати Віктор Стинич.

Я мандрівник, блогер та автор тревел-школи Подорожуй.

Ось пару цікавих фактів про мене:

  • відвідав 52 країни;
  • самостійно подорожую з 2001 рокі;
  • проводжу в подорожах біля 100 днів на рік;
  • спеціалізуюсь на розумних витратах в подорожах, які не обмежують комфорт;
  • зазвичай подорожую з дружиною та дітьми;

Моя історія!

Перша самостійна подорож відбулася восени 2001 року, коли поїхав з Закарпаття до Неаполю. І після цього, почав шукати можливість, щоб щороку поїхати в якесь нове місце.

Робота на якій я працював, допомагала з тим, що приблизно 1 раз на рік, в мене були закордонні відрядження, організація яких допомагала мені набиратись знань про подорожі.

В той же час, робота вимагала максимальної присутності і реального часу для мандрів було дуже небагато. Працюючи цілий тиждень і додатково в суботу, всі мої подорожі відбувались протягом короткої відпустки. Так тривало більше 10 років. Я постійно шукав час, щоб поїхати кудись, і навіть змінив роботу, що призвело до збільшення закордонних відряджень, але все було якось неправильно.

Щоб бути ближчим до теми подорожей, я почав в липні 2016, вести блог Подорожуй і тоді зловив себе на думці: “Чому я не подорожую стільки, як мені хочеться? Чому не займаюсь тим, що приносить мені задоволення?”.

Знаєте, що відбулося потім? Я почав використовувати свята, вихідні дні, відпустки і відгули, для подорожей! І коли підрахував, скільки я подорожував протягом року, то вийшло більше 100 днів. Я зрозумів, що подорожувати і працювати на офісній роботі – це реально.

Як з’явилась тревел-школа?

З часом, я почав все більше уваги приділяти подорожам та веденню блогу, почав проводити в Ужгороді тревел-зустрічі, на яких мандрівники розповідали про нові країни чи свої мандри. Я розумів, що багато людей хочуть подорожувати, але їх стримує відсутність знань, впевненості, грошей та часу. Періодичні консультації, переросли в повноцінну тревел-школу Подорожуй, в якій вчу бажаючих мандрувати самостійно, розумно по витратам і без втрати комфорту.

Будьмо дружніми!

Приєднуйтесь до моїх сторінок в соцмережах – Facebook, YouTube, Instagram і залишайте заявку на наступний курс тревел-школи, якщо бажаєте більше подорожувати самостійно!