Як зіпсувати подорож

Як зіпсувати подорож? Думали все знаєте? Ось перелік речей, які гарантовано допоможуть Вам все зіпсувати. Прочитайте і робіть навпаки.

Шукайте, що не добре

Я знаю людей, які ще не поїхали, а вже шукають що не так. Така подорож не може бути в задоволення. Що шукаєш, те й отримаєш.

Бухайте по чорному

Це russian travel style. Треба щодня заливатися під зав”язку і є шанс дізнатись, що сталося, з камер відеоспостереження готелю.

Будьте як вдома

Нічого не напружує так, як пихата невимушеність. Розкидуйте сміття, не прибирайте за собою, галасуйте до третьої ночі. Де б Ви не були, пам”ятайте що Ви в гостях. Особливо, якщо це приватні апартаменти. Власник взяв у Вас гроші, але якщо Ви неадекватні, то він вам не багато винен.

Порушуйте закони

Це легкий і гарантований шлях підвищити рівень адреналіну в крові. А ще отримати депортацію чи залишитись в країні на довший час. Тільки, можливо, вдома за вами будуть сумувати.

Не вчіть і не поважайте мову і місцеві традиції

Ви платите гроші, тому всі мають підлаштовуватись під Вас. Вивчити декілька слів, щоб привітатись з місцевими – це для слабаків. Навчіть всіх, як треба розмовляти.

Їжте тільки свої бутерброди

Найкращий шлях пізнати місцеву культуру, це поринути в її кухню та страви. Ті хто утримується від місцевої кухні, а ходить в МакДональдс, ніколи не порозуміють куди вони приїхали.

Документи готують тільки слабаки

Не робіть копії. Не перевіряйте дати придатності документів. Не турбуйтесь про візи.

Планують тільки труси

Краще приїхати і рубанути з плеча. Для чого план, якщо є гроші. А ніч на вокзалі, це романтика, якої так не вистачає в наш час. Особливо з двома дітьми.

Звісно, я трохи знущаюсь. Впевнений, що Ви так не робите.

Зате получився короткий опис “рускай культури турізма”.

Чи тайте більше коротких заміток в блозі Подорожуй!

Читайте також:

Як спланувати подорож Європою

Подорож на авто: як підготуватись і чому приділити увагу

Дешеві авіаквитки для закарпатців

Аеропорт Будапешт: що потрібно знати