Потяг Чоп-Будапешт

Зазвичай в Будапешт їдуть на авто, але що робити якщо такої можливості нема або якщо Ви не хочете стояти декілька годин в черзі на кордоні. Вихід – поїхати потягом Чоп-Будапешт, але мало хто користує цей варіант.

Добратись поїздом до Будапешту можна тільки через Чоп. Вокзал знаходиться в центрі міста – Привокзальна пл., 3. Зв’язатись можна за телефонами +38 (0312) 711429.

Прямі рейси з України, а саме потяг Львів-Будапешт та Київ-Будапешт коштують дорого та їдуть довго, тому варто перетнути кордон в Чопі-Захоні та скористатись угорськими поїздами.

Поїзд Чоп-Захонь курсує кожні 2-3 години, починаючи з 5:30 до 22:20. Тривалість подорожі 20 хвилин плюс прикордонний контроль. Коштує на сьогодні біля 85-90 грн. Вартість квитка на поїзд змінюється залежно від курсу валют.

Для проходження реєстрації на українському кордоні, просять приходити за 30 хвилин до відправки потягу, але зазвичай самі прикордонники затримують процес і пасажири чекають в приміщенні вокзалу. На угорській стороні, перевірка відбувається прямо в потязі.

З Загоні в Будапешт можна добратись прямим поїздом або з пересадкою в Ніредьхазі. Ціна квитка на поїзд ІнтерСіті, складає біля 500 грн за місце в вагоні 2-го класу та 600 грн в першому класі. Проїзд в регіональному потязі обійдеться в 450 грн.
Час в дорозі складе біля 4-х годин. Курсують потяги щогодини.

Квиток складається з двох частин – саме квитка на маршрут та резервації місця у вагоні. Квиток на маршрут дає можливість проїхати в регіональному поїзді. Для проїзду в швідкісному ІнтерСіті, необхідно зарезервувати конкретне місце.

Закарпатські власники посвідчень закордонних угорців, отримують знижку 90% на проїзд в поїздах, чотири рази на рік.

Графік руху поїздів та детальнішу інформацію можна отримати на http://elvira.mav-start.hu