Як вибрати готель для відпочинку: на що звертати увагу

Дивна штука, але вибрати готель для відпочинку буває досить складною задачею. Іноді просидиш за монітором годину, встанеш з квадратною головою, і не продвинешся ні на крок. А іноді за 5 хвилин знайдеш те що треба. Читайте як вибрати готель і на що звертати увагу.

Саме головне, що впливає на Ваш вибір – це тип відпочинку. Якщо плануєте екскурсії, то Ви проведете в готелі тільки ніч і основний критерій це наближення до Ваших пам”яток, центру міста і т.п.

Якщо плануєте відпочити на морі, то готель має бути зручним для багатоденного проживання. Мати обладнану кухню або ресторан поряд. І всякі додаткові бонуси, як дитяча площадка, кондиціонер і т.п.

Як вибрати готель для відпочинку

Якщо їдете транзитом  в аеропорт, то саме головне це близкість транспортних розв”язок чи наявність безкоштовного трансферу.

Не залежно від типу відпочинку, є базові вимоги – чистота, наявність душу і туалету, вікон і загальний стиль номеру.

Отже, як вибрати готель для Вашого відпочинку?

Заходите на Ваш улюблений сайт з пошуку готелів (ви їх знаєте – booking.com, hotelscombined.com, agoda.com, airbnb.com, hotels.com). Вводите бажане місто або регіон і сортуєте їх по наступним принципам.

Спочатку я продивляюсь всі готелі, які не потребують платіжної картки при реєстрації і мають відміну бронювання. Чому? Тому, що бувають форсмажори, які призводять до відміни готелю і не хочеться втрачати гроші. Я часто бронюю за декілька місяців до поїздки і без можливості відміни замовлення, мені було б важко.

готель для відпочинку

Наступним критерієм для мене є бали користувачів. Ставлю у фільтр 8+ і відсіюю ті, що отримали низьку оцінку. Серед дешевих готелів часто попадаються варіанти з високим балом, який ставлять не стільки обладнанню готеля, скільки сердечному власнику. Такі готелі я пропускаю, оскільки наявність хорошого власника не заміняє обладнання і комфорт в номері.

Сортую по ціні. В любому випадку, Ви приймете рішення виходячи з бюджету. І як би я не хотів пожити в Four Seasons Hotel Georg V в Парижі, я не дам за номер 1200 євро за ніч. Але дуже шкодувати гроші, теж не варто. У мене була ситуація, коли вирішив не переплачувати, тому що була потреба поспати тільки одну ніч, і ми були змушені спати вдягненими, щоб не торкатись готельної білизни. Ще раз я б не хотів у таку ситуацію.

Як вибрати недорогий отель

Зірковість готелю – не головне. Іноді новий трьох зірковий готель, пропонує кращий комфорт ніж 4*. Якщо бронювати перед самою поїздкою, то можна зловити високі знижки на 4*-5* зіркові готелі. Іноді знижка складає більше 50%. В такому випадку, варто спробувати такий готель, хоча не варто забувати, що 5-зіркових готелях, дуже багато додаткових платних функцій – wifi, сніданок і т.п.

Як вибрати недорогий готель

Дивлюся фото, квадратуру і список обладнання в номері. Фотографії варто дивитися ті, що стосуються конкретного типу номера, а не тільки готелю. В готелях бувають дуже різні номери, а перші фото завжди самі гарні.

Важливий момент – вікна. На це не звертаєш увагу під час вибору, але кімната в якій нема світла – це не самий кращий варіант.

Саме головне – прочитати відгуки. Справжня думка відвідувачів, розкладає все на свої місця. В тому випадку, коли ми спали вдягнені, у відгуках все було розписано, тільки я їх не читав.

Як зробити дешевше?

Основний метод здешевлення проживання – це вибір району та наближення до центру. Однакові умови в центрі міста та на окраїні, можуть відрізнятись в ціні в рази.

Другий важливий шлях здешевлення це вибір апартаментів, а не готелю. Якщо Ви готові приготувати собі сніданок і Вам не потрібна цілодобова рецепція, то це ваш варіант.

що вибрати, апартаменти чи готель

Важливу роль грає час бронювання. Бронювання готелю не схоже на бронювання літака, найнижчі ціни можна отримати в останній момент. Тому я бронюю наперед, щоб знати де буду спати, а якщо в останній момент знайду щось дуже цікаве по вигляду і ціні, то використовую можливість безкоштовної відміни попереднього бронювання.

Якщо шукаєте готель на морському узбережжі, то дуже вартує робити це особисто на місці. Завжди можна оцінити справжній вигляд з вікна, поторгуватись з власником і т.д. Я особисто не залишаю вибір на останній момент, але це проблема характеру, а не методу.

як вибрати готель з гарним виглядом

Якщо Ви впевнені у своїй поїздці і своєму виборі, то можна взяти номер без відшкодування і з передплатою, це відсотків на 10 дешевше звичайної ціни. Але прийдеться заплатити зразу і у випадку відміни, все втратите.

Якщо Ви знайшли готель, що Вам подобається, але в системі пошуку нема номерів – зверніться напряму. Готелі завжди викладають тільки частину номерного фонду. До того ж, можна виторгувати нижчу ціну, оскільки готелі платять комісію пошуковим агрегаторам.

Сподіваюсь, тепер Ви знаєте як вибрати готель і задача стала трохи легше.

Чи тайте більше коротких заміток в блозі Подорожуй!

Читайте також:

Як спланувати подорож Європою

Подорож на авто: як підготуватись і чому приділити увагу

Дешеві авіаквитки для закарпатців

Аеропорт Будапешт: що потрібно знати