Любите гуркіт мотору, заводитесь від швидкості і найкращий колір це червоний? Тоді Вам в Маранелло!

В цьому італійському містечку знаходиться завод та музей Феррарі.
Мабуть тут є щось у повітрі, тому що в сусідніх містах розташувалися заводи Ламборджині, Мазераті та Дукаті. Кажуть, що дітей тут хрестять тосолом і машинним маслом 😉

===Читайте про термальні купальні Хайдусобосло та Дебрецену.===

Феррарі – це більше ніж машина. Це якась легенда чи мрія, яка сидить в більшості з нас. Впевнений, багато хто коллекціонував у дитинстві вкладиші з жуйок Турбо і самим крутим був 51-й вкладиш з Ferrari Testarossa у трьох ракурсах 🙂

ferrari3

Енцо Феррарі, був звичайним дітваком, якого батько брав з собою на автозмагання. Коли він підріс, то став гонщиком-випробувальником. Цього йому було недостатньо, тому він, співпрацюючи з Альфа-Ромео, створив свою гоночну команду, а після другої світової почав виробляти власні спортивні авто.

ferrari4

Кінь вставший на диби, що красується на емблемі Феррарі, був символом льотчика-аса першої світової війни – Франческо Бараккі. Цей символ запропонували Енцо Феррарі, батьки загиблого героя.

Scuderia Ferrari (пер. Стайня Феррарі) одержала перемогу більше ніж в 5000 гонок, завоювала десятки світових кубків, була багаторазовим переможцем Формули-1 і залишається її постійним фаворитом.

ferrari5

Музей наповнений гоночними болідами та звичайними моделями Феррарі, якщо можна так казати про них, моторами, призами, фотографіями та відео-історіями. Якщо є час ретельно послухати-подивитися, то дуже цікаво.

ferrari2

Навколо є декілька компаній, які пропонують покерувати Феррарі за гроші. Десяти хвилинна поїздка коштує від 70 до 120 євро, в залежності від моделі авто. Я пошкодував гроші, а тепер шкодую, що пошкодував!

Не шкодуй! Подорожуй!

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 56$ на перше бронювання апартаментів.