В цьому місті сходяться Дунай та Сава. Тут перетинаються торгові шляхи зі сходу на захід та з півночі на південь. Це місце завжди тягло до себе людей. Це Белград.

Він “ціпляє” мене якимось внутрішнім духом. Мені важко пояснити, що саме в ньому особливе. Будівлі як будівлі. Їжа як багато деінде на Балканах. Дуже гарні дівчата, як в більшості слав”янських держав. Але є щось особливе, яке я просто відчуваю. Мені подобається там, мене тягне туди…

…мабуть із-за гарних дівчат 🙂

=== Читайте про термальні купальні Хайдусобосло та Дебрецену ===

beograd2

Через Белград туди-сюди ходили величезні армії.
Крестоносці зібралися в похід – йдуть через Белград. Турки зібралися в Європу – йдуть через Белград. Австріяки дають здачу туркам – звісно через Белград. Перша світова війна – а як же без Белграду.
Історики підрахували, що за свою 1200 річну історію, Белград зрівнювали з землею 38 разів. І кожен раз відбудовували знову.

beograd3

Про музеї, замок і т.п. нема сенсу розповідати, вони є в усіх путівниках. Мені найбільше подобаються кафешки – зручні, з якоюсь балканською атмосферою і смачнющою кавою.

beograd4

В Белграді варто зупинитись на день, коли Ви на авто їдете в Чорногорію-Грецію або навіть в центральну-південну Хорватію. Відпочинете душею!

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;