Коли ми їдемо закордон, то зазвичай, місцева їжа є приємним доповненням подорожі, але є ситуації, коли всю подорож варто побудувати навколо їжі, коли спочатку насолоджуєшся їжею, а потім не можеш знайти сили на все інше.

Так буває в Тоскані.
Міста звучать відомо і круто – Флоренція, Сієна, Лукка, Ареццо.
Але страви звучать ще круче – кростіні з фегатіні, пекоріно, ріболліта, паппарделле, кантуччіні, тірамісу, кьянті, монтепульчано.

=== Читайте про термальні купальні Хайдусобосло та Дебрецену ===

Кухня Тоскани – справжній рай для гурманів. Вона чудова в своїй простоті і, кажуть, що корнями вона старіша за традиційну італійську і походить від етрусків (без легенди в туризмі ніяк).

toscana2

У мене був клієнт, який жив біля Флоренції. Коли я приїздив до нього, то зазвичай шли вечеряти разом. Ми завжди їхали в якісь села, дорогу до яких я б знайшов тільки по навігатору. Заклади в яких ми вечеряли, були схожі скоріше на задній двір місцевого будину, ремонти ужгородських-мукачівських ресторанів – це королівський палац біля цих закладів. Але їжа – калап долів!
Нам приносили хліб з олією, потім м”ясну закуску, потім ще сирну закуску, потім іншу м”ясну закуску, а коли місце закінчувалося, наставала черга основної страви, а потім десерт і ще трошки зверху. І звісно, вино і дегистив.

toscana4

В Тоскані кожен раз можна знайти щось нове. В уяві вона вспливає теплою, затишною і гармонійно-сільською. Всі знають фотографії тосканських ферм, розташованих серед холмів, серед яких звиваються дороги оточені кіпарисами. В регіоні є багато гастрономічних візитівок, кожній з яких варто приділити окремий запис.

toscana3

Звісно, що регіон спеціалізується на сільському та гастрономічному туризмі, не говорячи про архітектуру та мистецтво. Сільські садиби є на любий смак – від простих до люксових. Проводять багато кулінарних курсів та гастро-турів. Якщо вибирати регіон, куди переїхати жити, то Тоскана, у мене, на одному з перших місць.

Вартує відвідання!
До того ж літаки в Мілан і Пізу літають від 10 євро в одну сторону, а орендувати авто можна за 20-25 євро на добу.

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;