Хотів написати топ-5, але завис після 3го пункту.
Відчуття не обдуриш.

Брюгге
Коли просив знайомих бельгійців порадити гарне місто, де варто погуляти-роздивитися, то вони казали, що у них гарне тільки Брюгге. Місцеві називають його Брюжж, а в усяких путівниках Північною Венецією, оскільки місто оповите каналами. Колись воно було найбагатшим північним торговим портом, у що легко повірити дивлячись на архітектуру міста. Брюжж зберіг свій середньовічний вигляд, який на сьогодні вже можна назвати шармом. Тут нема туристичних маршрутів – він гарний в усі боки.

top2

Флоренція
Поки я не попав у Брюгге, рахував Флоренцію найгарнішим з бачених городів. Митці епохи Відродження, яка розпочалася саме тут, зробили відмінну роботу. Те що Ви чули про Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте, оживає в цьому місті. Дуже гарно, хоча це і супроводжується натовпом туристів. Моє улюблене місце – площа Мікеланджело, з якої відкривається панорама на місто.

top3

Будапешт
Як порядний закарпатець, я не можу не любити Будапешт. Мій шеф-австріяк казав: “Серед трьох дунайських столиць (Відень, Будапешт, Братислава), я обираю Будапешт”.

п.с. Які Ваші улюблені міста?

=== Читайте про термальні купальні Хайдусобосло та Дебрецену ===

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;