Мабуть є багато місць, які передають дух Середньовіччя, але коли я думаю про цей час, то перед очима, найчастіше, встає французьке місто Руан.

Розміщене в двох годинах їзди від Парижу воно вартує того, щоб витратити півдня-день на прогулянку містом. Це столиця Верхньої Нормандії, яка по праву рахується перлиною Середньовіччя. Маленькі вулиці оточені фахверковими будинками, іноді такими маленькими, що не розумієш як там жили люди. Чарівні кафешки заповнені галасливими туристами. Місто, в якому Клод Моне творив свої пейзажі, а Флобер написав Мадам Боварі, яку я, по-чесному, ніколи не читав.

=== Читайте про термальні купальні Хайдусобосло та Дебрецену ===

Гуляти по старовинному центру Руана можна без особливої підготовки. Йдіть туди де Вам більше подобається. Ви все рівно побачите основні пам”ятки.

Серед них руанський Нотр-Дам, в якому захоронено серце Річарда Львине Серце (якась тавтологія…), вулиця Великого Годинника, на якій знаходиться дуже гарний шістсот річний годинник. Можна піднятись на гору Святої Катерини, з якої відкривається панорама на місто. Але як на мене, то основне це атмосфера, яка панує в старій частині міста.

rouan2

В Руані, на Площі Старий Ринок, була спалена на багатті Жанна Дарк. На цьому місті встановлена Церква її імені, виконана у формі полум”я. Варто зайти всередину, подивитись на вітражі.

Це місто, яке Ви обійдете дуже швидко, але воно відноситься до тих, які не можна не відвідати, побувавши у Франції.

Подорожуйте!

п.с. і не забувайте, що Нормандія це яблуковий край, а де яблука там і сидр з кальвадосом.

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;