Відомий у всьому світі спа-центр Пієштяни (Piešťany) розташований у західній частині Словаччини, лише за 86 км від столиці Братислави в північній частині регіону Dolné Považie. Красивий спа-острів з його розкішним парком має багате культурне та соціальне життя та численні лікувальні можливості.

Спа-центр став найбільшим і найвідомішим в Словаччині завдяки багатому складу геотермальної води та неповторним властивостям сірчаної грязі. Гарячі мінеральні джерела досягають температури 67-69 °С і містять 1500 мг мінеральних речовин на літр. Сірчані джерела мають унікальні лікувальні властивості не лише в Європі, але й в усьому світі. Вони позитивно впливають на обмін речовин у хрящових тканинах, збагачують кістки, м’язи та тканини мінеральними речовинами.

Пієштяни курорт Словаччина

На території розміщений один з найкращих п’ятизіркових готелів, реконструйований в історичному стилі – Health Spa Resort Thermia Palace. Загалом СПА Пієштяни пропонує місткість 2000 ліжок. Щорічно більше 40 000 пацієнтів оздоровлюються тут, 60% з яких є іноземцями. Більшість приїжджають сюди з Чехії, Німеччини, Австрії та арабських країн.

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів.

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту.

пієштяни словаччина

Лікування та процедури

СПА спеціалізується на хронічному ревматичному лікуванні та артритних захворюваннях, післяаварійних ураженнях суглобів та кісток, неврологічних хворобах. Він також дуже успішний у терапії локомоторного апарату – грязі відновлюють речовини міжхребцевого диска та поліпшують їх гідратацію.

пієштяни курорт

На курорті практикують різні методи та методики реабілітації, грязьові процедури, електричне лікування, лікувальну гімнастику, масаж тощо. Всього СПА пропонує більше, ніж 50 різних лікувальних та розслаблюючих процедур, що дозволяє кожному пацієнту підібрати індивідуальну схему лікування. Зазвичай курс триває два тижні. Крім лікування, тут гостям пропонують чудовий відпочинок та розслаблення.

Пієштяни відпочинок

==Рекомендую прочитати: Путівник по Кошице – що подивитись, як добратись, куди піти ==

Розваги

Соціальний центр курорту, розташований у північній частині острова, пропонує безліч культурно-мистецьких програм, таких як театральні фестивалі чи галереї. Екскурсії до місцевих архітектурних та історичних пам’яток організовуються регулярно. Іноді проводяться міжнародні конгреси та конференції. І, звичайно, центр дає можливості для багатьох видів спорту: волейболу, гандболу, тенісу, гольфу, плавання, велопрогулянок вздовж річки Вах, багато видів морського спорту та риболовлі.

пієштяни спа

Ціни

релаксаційний тур Ол-інклюзів на 2 ночі коштує 115 євро з людини, на 4 ночі – 202 євро;
оздоровчий та лікувальні тури (7 ночей) – від 400 євро;
оздоровчий відпочинок на 2 тижні (14 ночей) – 812 євро.

Адреса

Kúpeľný ostrov, 921 29  Piestany, Словаччина

==Читайте також: Відпочинок у Словаччині – що подивитись, що спробувати, цікаві факти ==