Деякий час тому, прочитав що існує дві конвенції про дорожній рух і наше стандартне посвідчення водія, відповідає тільки одній з них. Тому вирішив отримати міжнародне посвідчення водія, готуючись до поїздки в Південну Америку.

Знайшов інструкцію на сайті Сервісного центру МВС. Все дуже просто і майже, безкоштовно.

Міжнародне посвідчення водія, представляє собою книжку з вкладками на різних мовах. Щось таке, з старих радянських часів.

як виглядає міжнародне посвідчення водія

Зареєструйтесь на airbnb та отримайте знижку 40$ на перше бронювання апартаментів;

Замовте житло по лінку і booking.com поверне 10% на вашу платіжну карту;

Міжнародне посвідчення водія – список документів

Для отримання, необхідно надати копії існуючого посвідчення водія, звичайного та закордонного паспортів та матове фото 3,5х4,5 см.

Сервісний збір склав 5,7 грн + 10,3 грн комісії.

Щоб отримати міжнародне посвідчення водія, жодних медичних довідок і іспитів здавати не потрібно.

Важливий момент! В МРЕО або сервісному центрі, поясніть, що вам потрібна “книжечка” інакше відправлять робити звичайне посвідчення за 219 грн і з медичною довідкою.

Термін дії посвідчення складає 3 роки і виготовляється протягом декілької годин або доби.

Перелік країн, в яких можна користувати звичайне посвідчення і де необхідно міжнародне, можна подивитись на сайті Головного сервісного центру.

Звісно, виникало питання, чи потрібне мені взагалі це посвідчення. До того ж, був у декількох країнах, що потребують міжнародне посвідчення та без проблем брав там в оренду авто, але вирішив, що краще мати “лишній” безкоштовний папірець, ніж не мати його в критичній ситуації.

Читачі Подорожуй можуть придбати онлайн страховку Зелена карта та звичайну туристичну страховку з кешбеком 5%, який повернуть у вигляді поповнення на телефон. Промо-код: PDZFB