Морський відпочинок у Хорватії користується популярністю як серед молоді, так і серед сімей з дітьми. Перші шукають там красиві пляжі, гастрономічні враження і старовинну архітектуру. Другі ж, їдуть за чистими узбережжями й свіжим повітрям, оздоровленням і спокійною відпусткою. Аби вона і справді була спокійною — слід правильно вибрати напрямок для відпочинку з дітьми, врахувати усі нюанси та продумати, як розважити сім’ю у подорожі. Детальніше про всі ці нюанси планування читайте далі:

Саме Хорватія відпочинок з дітьми — може перетворити у захопливу пригоду!

Окрему увагу слід приділити таким курортами, до яких в Хорватію прямують спеціально для оздоровлення. Там можна прийти курс процедур на термальних, грязьових чи бальнеологічних курортах. Серед них користуються популярністю: Тухельске Топліце, Стубічке Топліце та Крапінске Топліце. А також Біоковка, Істарскіє Топліце та Бізовачкі Топліце, Даруварске Топліце, Нафталан і Вараждінске Топліце.

З розрахунком на сімейний відпочинок, оздоровчі курорти зазвичай забезпечують вибором розваг. На їх території можна пограти у різні ігри з м’ячем, теніс, поплавати в басейні з гірками.

Але більшість людей все ж обирає морський відпочинок, щоб не тільки оздоровити дітей, але й самим насолодитись відпусткою.

відпочинок у хорватії з дітьми

Відпочинок в Хорватії з дітьми: практичні поради

Не залежно від того, який напрямок ви оберете — слід врахувати декілька факторів, щоб відпочинок пройшов без складнощів для родини:

1. Сімейна аптечка

Коли подорожуєш лише з дорослими — аптечку можна скласти значно меншу. Знеболювальні та протизапальні ліки, пластир, активоване вугілля, ще декілька препаратів першої необхідності й компактна аптечка готова. Але з дітьми треба потурбуватись, щоб були каплі для носа, очні та вушні каплі, аерозоль від болю у горлі, відхаркувальний засіб тощо. Діти часто хворіють чи страждають від розладу шлунку під час морського відпочинку. Це треба врахувати, щоб потім не бігати по аптеках. Адже ви не тільки втратите час і кошти — назви препаратів там зовсім інші, може бути складно навіть розібратись.

хорватія відпочинок сімейний

2. Житло

Не варто надто економити на житлі, тут краще дотримуватись золотої середини. Щоб і у вас, і в дітей були окремі кімнати. Подбайте про розташування житла, щоб дорога до пляжу не втомлювала малечу ще на початку дня.

Раджу обрати апартаменти, в них у вас буде власна кухня і можна буде готувати домашню їжу за потреби чи хоча б підігріти чай.

3. Транспорт

Не раджу діставатись до Хорватії з дітьми автобусом — ця дорога може виснажити всю родину. Краще обрати переліт, якщо лише ви не їдете на власному авто. Мандрівка на авто буде значно комфортнішою, ніж в автобусі, адже ви зможете робити зупинки за потреби, гуляти та відпочивати від дороги.

хорватія відпочинок з дітьми

==Рекомендую прочитати: В Хорватію на власному авто: головні плюси і як дістатись==

4. Правильне планування дня

Складайте собі список місць і справ на день. Наприклад: зранку, поки ще не спекотно, відправитись на прогулянку містом. Потім перечекати обідню спеку в закладі й поїсти. Далі — піти на пляж, а вечір провести у цікавому місці чи влаштувати барбекю біля дому. Враховуйте, що планів на один день має бути не надто багато, адже діти втомлюються швидше, ніж ми. А якщо відкласти прогулянку містом з ранку на вечір, то до цього часу вони можуть набігатись по берегу і в дітей не залишиться сил на ваш маршрут. Уявляйте, як пройде запланований вами день, і ви зможете уникнути більшості можливих проблем.

відпочинок в хорватії з дітьми

Тут все дуже просто — відкрийте перелік популярних напрямків для відпочинку в цій країні. І про кожен вивчіть інформацію: клімат, пляжі, флора, культурні пам’ятки. Подумайте про те, чим ви зможете зацікавити та розважити дітей у цьому місці. Чи зможете легко дістатись до потрібного міста.

Наприклад: Ви обрали острів Хвар. З плюсів можна одразу відзначити лавандові поля, які є візитною карткою острова. Особливо дітям може сподобатись лавандовий мед, а захопливі легенди — з легкістю привернуть їх увагу під час екскурсії. Старовинна архітектура припаде до душі й вам, тож вся родина залишиться задоволеною.

Але є й зворотна сторона, яку варто врахувати: на острів слід добиратись по морю, чи нормально перенесуть діти поїздку на водному транспорті? Можливо, слід обрати острів, який сполучений з материком за допомогою моста і ви зможете дістатись до нього наземним транспортом.

хорватія відпочинок з дітьми

Зверніть увагу на острів Крк. Його вважають одним із кращих напрямків для родинного відпочинку. Особливо користується популярність пляж Drazica, через свою чистоту і безпечний вхід у море.

Прочитати детальну інформацію про різні напрямки для відпочинку в Хорватії — ви можете на сайті. Вже є детальна інформація про острови, тож ви можете обрати кращий для відпочинку з дітьми. Слідкуйте за оновленнями та подорожуйте!

==Читайте також: Хорватія: що треба знати, вирушаючи у мандрівку==