Подорож на авто: 7 причин “ЗА”

Задаєте собі питання як дешево подорожувати? Здійсніть подорож на авто на невелику відстань. П’ятнадцять років тому, моя перша самостійно організована подорож була на авто. Я не мав досвіду далеких поїздок, і водив авто не дуже впевнено, але поїхав у Крим. Ось 7 причин, чому подорож на авто – це круто.

Ви самі вирішуєте, куди їхати

Хочете подорож вихідного дня або бажаєте тур по Європі – нема питань. Вам не потрібен туроператор, Вам не потрібно чекати автобус, авто завезе Вас туди, де не ходять організовані тури. Потрібно тільки визначитись з часом і напрямком. Вся подорож залежить від Вас. Плануйте свою подорож, підготуйте авто і вирушайте в дорогу.

Поїздка потребує менше планування

Я є фанатом планування, завжди потребую знати, де буду спати і куди підемо розважатись, але за останні роки неодноразово бачив друзів та колег, які вирішують більшість питань по ходу поїздки. В сучасному світі, можна спокійно поїхати у подорож за кордон і всі питання вирішувати в дорозі.

Можна зберегти гроші

Наявність авто, дає змогу купувати правильні продукти у правильному супермаркеті. Вартість спагетті болоньєзе в ресторані, буде від 5 до 10 євро на особу, а вартість приготованого на кухні для 4 осіб складе 4-5 євро.

Коли Ви готуєте їжу в апартаментах з кухнею, то економите і на їжі і на проживанні. Дешевші, але якісні варіації проживання, завжди знаходяться на периферії або за містом. Добиратись на громадському транспорті буває незручно, а в Європі з проблемою мігрантів, це буває ще й страшно.

Не втомлююсь нагадувати. Користуйте бронювання готелів без кредитної карточки і без передплати. Колись будете вдячні за це.

Можна відвідати більше цікавих місць

Мої бюджетні подорожі, часто охоплюють певний регіон. Більшість країн Європи, краще вивчати регіонами. Регіон Кельну кардинально відрізняється від Баварії, Прованс від Пікардії, а Неаполь від Венеції. Ми проїздимо 200-300 км за день, це збалансовано по відстані і втомі, дає змогу побачити багато нового і змінювати місця ночівлі.

Можна взяти більше речей з собою

Колись ми забули велику спортивну сумку в потягу у Захоні, і виявилося, що речі з цієї сумки були нам не потрібні. Але правильно запаковане авто, має свої переваги. Маю друзів, які всі продукти для подорожі на море, везли з собою з України. Це теж один з варіантів, як подорожувати дешево.

Почуваєтесь безпечніше

Коли Ви будете проїжджати окраїнами Парижу, де всі корінні французи – це чорношкірі мусульмани, або поїдете задвірками Албанії, і жебраки будуть скакати Вам на капот авто, то будете дуже вдячні тому, що двері авто зачиняються зсередини.

Розподіл витрат між подорожуючими

Був період, коли я почав рахувати, що подорожі це досить дорого. Це правда, якщо платиш не тільки за себе, а ще й за 2-3-х осіб. Щоб здешевити подорожі, ми почали брати з собою кума, а тепер вже зібрали групу з 4-5 осіб, які майже завжди готові зірватись у поїздку. Ділення на 4 набагато краще ніж на 1.

Читайте більше заміток в Фейсбук.

Подорожуй дешевше!